תכנון ובניה

חוק התכנון והבניה בישראל מורכב ועובר שינויים כל העת ועל כן יש חשיבות רבה בשכירת שירותיו של משרד עו"ד הבקיא בנבכי החוק, בעל ניסיון בתכנון ובניה, אך בעיקר, בעל יכולת לתת ערך מוסף ללקוחותיו על ידי ראית התמונה הכוללת מעבר לפרשנות כזו או אחרת של החוק.

כמעט כל פרויקט נדל"ני דורש מומחיות הן בתחום התכנון והבניה והן בתחום מיסוי המקרקעין. הערך המוסף של משרדנו הוא בשילובם של שני תחומי ההתמחות הללו ומתן שירות הכולל הן ניסיון וידע נרחב עם חוק התכנון והבניה המורכב והן בתחום מיסוי מקרקעין.

משרדנו מציע ייעוץ משפטי וליווי מקיף ומקצועי, כולל בנושאי הליכי תכנון ובנייה. המשרד מצוי בחוק התכנון והבניה ומלווה את לקוחותיו בכל הנוגע לתכניות מתאר מכל הרמות, החל ברמה המקומית וכלה בארצית.

טיפלנו בין היתר עבור לקוחותינו בליווי בקשות להיתרי בניה, הגשת התנגדויות, הגשת השגות, עתירות מנהליות, עררים בפני ועדות ערר ובפני מוסדות התכנון והגורמים הרלוונטיים השונים בתחום התכנון והבניה. .

לקוחות משרדנו נהנים בנוסף משיתוף פעולה שיש לנו עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחומים משלימים המסייעים בטיפול בתיק כגון שמאים, אדריכלים וכלכלנים.

ייעוץ משפטי לנדל"ן

הייעוץ המשפטי של משרדנו בתחום התכנון והבניה כולל בין היתר את הנושאים האלה:

* ייצוג יזמים בהליכי אישור תכניות במוסדות התכנון

* ייצוג בוועדות תכנון ובוועדות ערר בבקשות להיתרי בניה, הקלות ובקשות לשימושים חורגים ובתכניות בניין עיר

* הגשת התנגדויות לתכניות מתאר

* הגשת עתירות מנהליות בעניין היתרי בניה, שימושים חורגים ותכניות בנין עיר

* מתן חוות דעת משפטיות בתחום התכנון והבניה